איטום קירות

פיגומים זה הרבה פחות בטוח! לא מתפשרים על החיים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2239804

עבודת האיטום היא אחת העבודות החשובות ביותר בכל מבנה, בין אם מדובר בבית צמוד קרקע, בית פרטי בעל שתי קומות, בניין מגורים או גורד שחקים, חשוב מאוד שנדאג לאיטום איכותי של כל קירות הביתה ושל גג המבנה כמובן. על מנת לעשות זאת יש לתכנן היטב עוד בשלב הבנייה את כל האלמנטים של האיטום של הבית עם קבלן אשר מומחה בנושא האיטום והוא ילווה אתכם לאורך כל תהליך האיטום, החל משלב הייעוץ ועד שלב היישום האיטום על קירות וגג הבית. אין להמעיט בחשיבות של קבלן ייעוץ ואיטום מקצועי שכן איטום מקצועי לא יאפשר חדירה של מין לקירות ולגג הבית. כאשר לא נשקיע באיטום איכותי אנו חשופים לנזקים של מי גשמים אשר יחלחלו לגג וקירות הבית, ומשם הדרך לנזילות, רטיבויות קפילריות, פטריות ועוד קצרה מאוד ויהיה לנו קשה מאוד להיפתר מאותם נזקים, שלא נדבר על העלויות הגבוהות הכרוחות בכך שכוללות איתור הנזילות, תיקון הנזילות, איטום מחדש וצביעה של הקיר ולכן ישנה חשיבות גדולה לאיטום קירות וגג איכותיים.

כיצד מתבצע איטום קירות מקצועי?

במקרים רבים אנו נתקלים בבעיה שקשורה לאיטום קירות לא איכותי או כזה שדעך באיכותו עם השנים וכתוצאה מכך אנו עדים לנזילות שמתחילות להיווצר לנו על קירות הבית, בעיקר לאחר גשמים בחורף. לאחר האיתור של הנזילה ושל המקור שלה מה שעלינו לעשות כאמור הוא לבצע איטום מחדש של הקיר כאשר נוכל לעשות זאת במספר דרכים. דרך אחת היא בעזרת סולם והיא הקלה ביותר כאמור אם מדובר על בית צמוד קרקע או בית פרטי עם שתי קומות. כאשר מדובר על בניינים גבוהים יותר או גורדי שחקים שצריכים טיפול במעטפת ובקירות החיצוניים נוכל להשתמש בפתרון של סנפלינג. בעזרת סנפלינג נוכל להגיע ולטפל בכל קיר ובכל גובה בלי בעיה.

במידה ובפנינו לקבלן איטום שעובד עם סנפלינג יש לוודא כי ברשותו כל האישורים של עבודה בגובה וכי כל העובדים שלו מוסמכים לכך והציוד בו הוא משתמש לטובת הסנפלינג מאושר ובטיחותי לכך. בפעולת האיטום באמצעות שיטת הסנפלינג העובדים ירדו מן הגג לקירות הבית וכך יבצעו את התיקונים הנדרשים באמצעות חומרי האיטום הדרושים לעבודה על מנת לאטום את הקירות בצורה טובה מפני מי גשמים ורטיבויות.

איטום קירות – חומרים

איטום הקירות החיצוניים מתבצע באמצעות מגוון רב של חומרים כאשר חומר פופולרי מאוד למטרה הזו הוא הפוליסילוקסן. הפוליסילוקסן הינו חומר שקוף מסוג סילוקסן והוא כמובן נועד על מנת למנוע רטיבויות ביקורת חיצוניים. אופן הפעולה בו מיישמים את החומר הוא החדרה שלו לעומק המבנה למעשה ובכך מעניק לקיר אטימות מוחלטת. ניתן ליישם את הפוליסילוקסן באמצעות מברשת או באמצעות מדחס מיוחד והוא מתאים לקירות סופגים כמו בטון, שליכט, טיח, שפריץ צמנטי ועוד.

מה עושים במידה ויש לנו נזילה בקיר חיצוני?

במידה ואנו חושדים כי קיימת נזילה בבית ישנם שלושה שלבים שעלינו לעבוד על פיהם כאשר בראש ובראשונה עלינו לשכור שירותי קבלן שימצא את מקור הנזילה ולקלף את האיזור הרטוב לאחר שהתייבש. לאחר מכן לנקות את האיזור לאחר שהתייבש על מנת שתהיה תשתית טובה לאיטום. לאחר מכן בשלב השלישי נתחיל במלאכת האיטום כאשר יש להתאים את חומר האיטום לקיר, כמו למשל שימוש בסיקה או בחומרי איטום אחרים. לאחר מכן נמתין לייבוש של חומר האיטום שיישמנו ולאחר מכן כל שנותר הוא לצבוע את הקיר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-2239804

תוכן עניינים

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה במסגרת פרויקטים לאיטום מבנים, ניקוי חלונות, צביעת בניינים ומשימות שימור ותחזוקת מבנים. למרכז 10 שנות ניסיון במהלכן בנינו צוות איכותי של אנשי מקצוע, המגיעים מעולמות האקסטרים ואשר עברו שורה של הכשרות לצורך הפיכתם לאנשי מקצוע בענף הבניין, לרבות הסמכות ורישיונות כנדרש.

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות סנפלינג?

השאירו פרטים ונציג מטעמינו ישמח לסייע לכם בכל מה שתצטרכו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

התקנת פרגולות חשמליות מאלומיניום

  פרגולה מהווה את פתרון ההצללה הנפוץ ביותר בישראל כיום. המבנה המסיבי של הפרגולה מציע תחושה של יציבות ועמידות, העיצוב מרשים וייחודי ומוסיף יופי לחצר

הדרכות עבודה בגובה בחריש

בשנים האחרונות "תוקפת" את מדינת ישראל מגפה של תאונות עבודה, המתרחשות רובן ככולן בגובה. על אף ניסיונות של הרשויות לבסס ולהחיל נהלים קפדניים יותר עם

הדרכות עבודה בגובה בעומר

בשנים האחרונות "תוקפת" את מדינת ישראל מגפה של תאונות עבודה, המתרחשות רובן ככולן בגובה. על אף ניסיונות של הרשויות לבסס ולהחיל נהלים קפדניים יותר עם

הדרכות עבודה בגובה בתל-אביב

בשנים האחרונות "תוקפת" את מדינת ישראל מגפה של תאונות עבודה, המתרחשות רובן ככולן בגובה. על אף ניסיונות של הרשויות לבסס ולהחיל נהלים קפדניים יותר עם

התקשרו עכשיו