סנפלינג בחריש

פיגומים זה הרבה פחות בטוח! לא מתפשרים על החיים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*לא מבצעים הדרכות בגובה

תוכן עניינים

 

עבודות סנפלינג בחריש

ישנן מגוון רב של עבודות במסגרת עולם הקבלנות והבניין אותם ניתן לבצע באמצעות שיטת הסנפלינג. הצורך בפיתוח שיטות אלו עלה כבר לפני עשרות רבות של שנים כאשר החלו לצוץ בנוף בניינים גבוהים בדגש על גורדי שחקים. באותם גורדי שחקים היה צורך לבצע פעולות אחזקה שונות והאופציה של הקמת פיגומים סביב המבנה לא עלתה בחשבון לאור הגובה הרב של אותם מבנים.

 

מאז משתמשים בעבודות שונות לביצוע תחזוקה בחלק החיצוני  של מבנים רבים בשיטת הסנפלינג כאשר במסגרתה אנו מעגנים באמצעות כבלים את העובדים או את המרפסת שבה הם עובדים על הגג של המבנה, ובאמצעות אותם כבלים ניתן להוריד ולעלות את העובדים ואת המעלית בהתאם לעבודה שאותה אנו רוצים לבצע.

 

 

היתרונות של עבודות סנפלינג בחריש

  1. בטיחותי יותר – עבודת סנפלינג בחריש טומנת בחובה מספר רב של יתרונות כאשר המרכזי שבהם הוא הבטיחות. אתם שואלים מדוע דווקא הבטיחות היא היתרון המרכזי של עבודות סנפלינג והתשובה לכך היא שישנם מגוון רב של אמצעי בטיחות אותם נוקטים העובדים כמו ציוד מגן, כבלים ועוד ששומרים על העובדים מפני פציעות או נפילה במהלך העבודה.
  2. גמיש יותר – יתרון נוסף של סנפלינג בחריש הוא הגמישות הרבה שסוג זה של עבודה מקנה לנו. הסנפלינג עוזר לנו להגיע למקומות גבוהים אך בעיקר הוא מסייע לנו להגיע למקומות נקודתיים.
  3. חיסכון בזמן- כך למשל, במידה ואנו צריכים לבצע עבודת אלומיניום מאוד ספציפית על הקיר החיצוני של המבנה שלנו בקומה העשירים, נוכל לשלשל עובדים באמצעות כבלים מהגג תוך זמן קצר אך אם נרצה לבנות פיגומים יהיה עלינו קודם כל לבנות תשע קומות של פיגומים בטרם נגיע לקומה העשירית כך שגמישות הביצוע כמו גם החסכון בזמן הם מרכיב מכריע בעבודות סנפלינג בחריש. כמו כן העבודות באמצעות שיטת הסנפלינג מתקצרות משמעותית היות ואנו חוסכים את הזמן של הרכבת ופירוק הפיגומים וגם לאור העובדה שהתנועה באמצעות סנפלינג היא מהירה הרבה יותר.
  4. זול יותר- יתרון נוסף של עבודות סנפלינג הוא המחיר שברוב המקרים יהיה זול יותר מעבודות שבהם נשתמש בפיגומים היות ואנו חוסכים בעלויות של השכרת הפיגומים עצמם, עלות עבודה שכן נצטרך יותר עובדים במקרה ונרצה להשתמש בפיגומים וכמובן שהחיסכון בזמן גם כן משפיע על שורת העלויות.

 

מה הם סוגי העבודות שניתן לבצע באמצעות סנפלינג בחריש?

אז כפי שכבר ציינו קודם לכן עבודות סנפלינג בחריש נבצע בעיקר לטובת פעולות תחזוקה שונות בחלק החיצוני של המבנה כאשר לא נרצה להשתמש בפיגומים. למעשה ניתן לבצע עבודות סנפלינג כמעט בכל בניין שהוא החל מבניין בעל מספר קומות מעטות ועד גורדי שחקים הנישאים לגובה של מאות מטרים מעל פני האדמה.

 

חלק מן העבודות אותם אנו מבצעים במסגרת עבודות הסנפלינג השונות הינן עבודות נקיון של החלונות בחלקו החיצוני של המבנה, פעולה תקופתית מאוד פופולרית בקרב בנייני משרדים ומגורים כאחד, במיוחד באלו שלא ניתן להגיע לחלקים החיצוניים של המבנה.

 

מעבר לעבודות נקיון אנו מבצעים גם פעולות הנדסיות כאלה ואחרות כמו שיקום של מבנים. השיקום עצמו יכול לכלול מגוון רב של פעולות החל משיקום הבטון או הברזל של המבנה ואפילו פעולות איטום שונות על מנת למנוע חדירה של מים למבנה. בנוסף באמצעות סנפלינג ניתן לבצע גם פעולות קוסמטיות במבנה כמו למשל החלפת רכיבים במעטפת החיצונית של המבנה כמו רכיבי אלומיניום למשל ואפילו ביצוע של צביעה של המבנה. בשורה התחתונה, באמצעות סנפלינג ניתן לבצע כל פעילות תחזוקתית במבנה שלכם גם כאלה שלא ניתן לבצע מתוך הדירה או באמצעות פיגומים.

 

 

למה כדאי לשים לב לפני שאנו מזמינים עבודת סנפלינג בחריש

לפני שאנו מזמינים עבודת סנפלינג בחריש עלינו לשים לב למספר דברים חשובים כאשר הראשון שבהם הוא ההסמכה של העובדים בחברה ממנה אנו רוצים להזמין את עבודת הסנפלינג. תחום הסנפלינג הינו תחום מקצועי ביותר ועל כל העובדים לקבל הדרכה מיוחדת ולהיות בעלי אישור לעבודה בגובה.

 

אישור לעבודה בגובה חייב להחזיק כל מי שעובד בגובה מעל שני מטר וסנפלינג כמובן נכנס בקטגוריה הזו. במסגרת ההכשרה על העובדים לעבור קורס ייחודי בו הם מכירים את הציוד הייעודי איתו הם יעבדו ביום יום. אותו ציוד כולל את כלל האבזור והמיגון הבטיחותי שבו ישתמשו העובדים במהלך עבודתם, ציוד למניעת נפילה ועוד. כמו כן ילמדו העובדים טכניקות של עבודה בסנפלינג, כיצד למנוע נפילה ועוד מגוון רב של תכנים שיעזרו להם להרגיש בטוחים וממוקצעים לפני שהם מתחילים לבצע עבודות כלשהם בגובה.

 

פרט לנושא ההכשרה עליכם לשאול את החברה לעבודות סנפלינג בחריש שעימה אתם רוצים לעבוד האם יש להם את הכיסוי הביטוחי המתאים לעבודות בגובה כולל כיסוי צד ג׳ במידה ואדם שאינו קשור יפגע מהציוד או מעבודות הסנפלינג עצמם. אלו הם דברים מאוד חשובים שעליכם לוודא טרם תחילת העבודות ושני אלו יראו לכם אם החברה שעימה אתם עתידים לעבוד היא חברה מקצועית או חברה של חאפרים.

 

כיצד נבחר חברה לעבודות סנפלינג בחריש?

אז את הכלי החשוב ביותר לבחירת החברה שתבצע עבורכם עבודות סנפלינג בחריש כבר נתנו לכם וזהו כמובן בדיקת כל ההיבטים של הבטיחות והביטוח. מעבר לכך מומלץ לשאול את החברה אילו פרויקטים של סנפלינג היא כבר ביצעה בעבר.

עבודות סנפלינג בחריש

כדאי לבדוק פרויקט אחד או שניים שתואמים את העבודה בפרויקט שאתם עתידים להזמין ממנה כך למשל אם אתם צריכים לבצע פרויקט של שיקום מבנה, בדקו מול הנהלת אחד המבנים הקודמים שבהם החברה עבדה ותשאלו מהי שביעות הרצון מהחברה ומביצוע הפרויקט.

 

מעבר לכך חשוב לבדוק את זמינות החברה לביצוע העבודה שלכם שכן לא בכל עונות השנה ניתן לבצע עבודות סנפלינג כמו למשל בשיא עונת החורף בה יש גשמים ורוחות עזות לא ניתן לבצע עבודות בגובה רב עקב מגבלות בטיחות. אנחנו במרכז לעבודות סנפלינג צברנו נסיון רב במרוצת השנים בעבודות הסנפלינג השונות ואנו נשמח לעזור לכם בכל שאלה, לייעץ לכם ואף לבצע עבורכם את עבודת הסנפלינג בחריש לה המבנה שלכם זקוק.

 

מהי העלות של עבודות סנפלינג בחריש?

העלות של עבודות סנפלינג בחריש כאמור משתנה מעבודה אחת לשנייה ותלוי במגוון רב של משתנים כמו למשל מהו גובה המבנה, מהו טיב העבודה, העם מדובר בעבודה נקודתית של ביצוע איטום בשתיים או שלוש קומות או מדובר בעבודה שלוקחת זמן רב כמו למשל שיקום מבנה ישן בן שלושים קומות. פרמטרים נוספים שישפיעו על מחיר עבודת הסנפלינג בחריש הם מורכבות העבודה ורמת הסיכון. שטיפת מבנה חיצונית תנוע בין טווח מחירים של 20 ש״ח עד 25 ש״ח למ״ר. במידה ונרצה לבצע עבודות תחזוקה ותיקון של טיח או בטון למבנה שלנו המחירים של העבודה ינועו בין 60 ש״ח ל-150 ש״ח למ״ר תלוי כמובן ברמת התיקונים הנדרשת. במידה ומדובר בפעילות תחזוקתית של צביעה או שפכטל המחירים ינועו בין 40 ש״ח ל-70 ש״ח למ״ר. עבודות של איטום בגובה ינועו בין טווחי מחירים של 120 ש״ח ל-140 ש״ח למ״ר.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*לא מבצעים הדרכות בגובה

המרכז לעבודות סנפלינג
המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה במסגרת פרויקטים לאיטום מבנים, ניקוי חלונות, צביעת בניינים ומשימות שימור ותחזוקת מבנים. למרכז 10 שנות ניסיון במהלכן בנינו צוות איכותי של אנשי מקצוע, המגיעים מעולמות האקסטרים ואשר עברו שורה של הכשרות לצורך הפיכתם לאנשי מקצוע בענף הבניין, לרבות הסמכות ורישיונות כנדרש.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא מבצעים הדרכות בגובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם!

*לא מבצעים הדרכות בגובה