אודות המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה במסגרת פרויקטים לאיטום מבנים, ניקוי חלונות, צביעת בניינים ומשימות שימור ותחזוקת מבנים. למרכז 10 שנות ניסיון במהלכן בנינו צוות איכותי של אנשי מקצוע, המגיעים מעולמות האקסטרים ואשר עברו שורה של הכשרות לצורך הפיכתם לאנשי מקצוע בענף הבניין, לרבות הסמכות ורישיונות כנדרש.

המרכז לעבודות סנפלינג מקפיד מאוד על נושאי בטיחות בכל פרויקט ומביא איתו ציוד מקצועי בחזית הטכנולוגיה, הן לטובת ביצוע הגלישה על גבי חזיתות מבנים אבל עוד יותר מכך לטובת ביצוע המשימות עצמן. בכלל זה, פיתח המרכז שורה של מתודולוגיות מקצועיות מתקדמות המאפשרות לצוות העובדים שלנו לבצע שלל משימות לתחזוקה, איטום, שיפוץ, חיזוק, שימור וצביעה של מעטפת החוץ של מבנים בגובה רב.

המרכז מציע את שירותיו בכל רחבי הארץ ולכל סוגי המבנים, החל ממבנים בני 4 קומות ועד למבנים משותפים, רבי קומות וגורדי שחקים. המרכז מוכר כשחקן מרכזי ומוביל בעולם מגדלי המשרדים ומספק שירותי ניקוי ותחזוקה של מעטפת החוץ לשורה ארוכה של גורדי שחקים בתל אביב, אזור המרכז ואזורים נוספים בארץ.

עבודות איטום מבנים

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות איטום, הכוללות איטום מפתחי חלונות, איטום אריחי חיפוי חוץ וחיפוי חוץ בכלל, חידוש טיח וצביעה באמצעות חומרים אקריליים וכחלק משכבת האיטום החיצונית של הבניין, תיקון סדקים ואיתור מוקדי נזילה בחזיתות מבנים לצורך איטום רוחבי או נקודתי במבנה.

ניקוי חלונות

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה גם בביצוע עבודות תחזוקה שוטפת של מעטפת מבנים רבי קומות ובפרט ניקוי חלונות בגורדי שחקים. לרשות המרכז עומד סל של כלי עבודה מתקדמים בתחום ובאפשרותו לסיים פרויקט ניקוי חלונות לגורד שחקים בתוך פרק זמן שאינו עולה על מספר ימים. מיותר לציין שכל עבודות המרכז מבוצעות תחת פיקוח מקצועי ובכפוף למדיניות בטיחות מחמירה ביותר העומדת בכל תקני הבטיחות בענף הבנייה והרבה מעבר לכך.

בכל משימת מעטפת חוץ של מבנה בגובה רב, המרכז לעבודות סנפלינג עומד לרשותכם עם צוות של אנשי מקצוע ועם כל הכלים, הטכניקות והכללים הנדרשים להשלמת המשימה בהצלחה.