איטום קירות וסדקים חיצוניים בסנפלינג

פיגומים זה הרבה פחות בטוח! לא מתפשרים על החיים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

בין הליקויים הנפוצים בתחום הבניה אלו הם ליקויים במערכת האיטום של המבנה. קיימת חשיבות מאוד גבוהה לאיטום קירות חיצוניים כאשר אי ביצוע המשימה כמו שצריך עלול להוביל לרטיבויות בקירות החיצוניים והפנימיים, לחות ברמה גבוהה, הופעה של עובש ועוד. ברגע שהמים מתחילים לחדור דרך הקירות החיצוניים נוצרים סדקים בכמה רמות כמו למשל סדקים קטנים אשר לרוב נוצרים כתוצאה מעבודה לא יסודית, סדקים גדולים שעוברים את החיפוי והטיח ועלולים לחדור לאורך כל הקיר וסדקים חמורים מאוד שקשה מאוד לטפל בהם שכן הם חודרים דרך הקיר באופן מלא וניתן להבחין בהם גם מהחלק הפנימי של הבית. מדובר במערכת איטום כושלת של התפרים הבסיסיים.

בעידן שלנו, רוב עבודות האיטום בין אם מדובר בתשתית הנבנית מאפס ובין אם מדובר בחיזוק, תיקון או שיקום של תשתית קיימת נעשות באמצעות עבודות סנפלינג. בעלי המקצוע אשר עוברים הכשרה ייחודית לביצוע עבודות בגובה, מחוברים לחבלים מיוחדים וכך ניתן לעלות אותם כלפי מעלה לגובה רב לביצוע העבודה בצורה יסודית, יעילה ויחסית מהירה בהשוואה לשיטות אחרות.

לעבודות המתבצעות באמצעות שיטת הסנפלינג יתרונות רבים על פני עבודה שמתבצעת בעזרת פיגומים ולכן קבלנים רבים מעדיפים להתמקצע בשיטת העבודה באמצעות סנפלינג על מנת להיות יותר אטרקטיביים לביצוע עבודות איטום במבנים. לצד היתרונות הללו העבודה בסנפלינג מחייבת את הקבלן למקצע את העובדים שלו בכל נושא העבודה בגובה ולעמוד באופן מוחלט בתקנות שקבע משרד התמ״ת לעבודה בגובה. מעבר לעבודות איטום סדקים חיצוניים בסנפלינג גם עבודות נקיון, צבע ואיסנטלציה מתבצעות בשיטה זו וכיום ניתן למצוא חברות סנפלינג שמתמחות במגוון רב של עבודות.

מה היתרונות של איטום סדקים חיצוניים בסנפלינג?

  1. חיסכון אדיר בזמן – לאיטום סדקים חיצוניים בסנפלינג ישנם מגוון רב של יתרונות כאשר בראש ובראשונה נמצא החסכון העצום בזמן שהעבודה בשיטה זו חוסכת לנו. במידה ונבחר להשתמש בפיגומים לפני תחילת העבודה נצטרך במשך יום שלם להקים את הפיגומים ולאחר גמר העבודה במשך עוד יום שלם לפרק אותם דבר שמאריך משמעותית את משך העבודה על המבנה שלכם וכאשר אנו מאריכים את משך העבודה אנו כמובן גם נגדיל את עלות שכר העבודה של עובדים שיעבדו יותר ימים בפרויקט שלנו. 
  2. חיסכון בעלויות – הדבר בעצם מייקר את עלות הפרויקט לעומת שימוש בשיטת הסנפלינג.
  3. גמישות – יתרון נוסף של שיטת הסנפלינג על פני שיטות אחרות היא הגמישות הרבה שהסנפלינג מקנה לנו, שכן באמצעות גלישה מן הגג ניתן להגיע בקלות יותר למקומות מורכבים שלא תמיד ניתן להגיע באמצעות פיגומים ובטח שלא באמצעות סולמות כאשר לדוגמא, בעזרת גלישה בסנפלינג ניתן להיכנס למקומות צרים למשל בקלות רבה יחסית. לעיתים רבות גם לא ניתן לבנות פיגומים סביב המבנה כיוון שאין מספיק מרווח בין המבנה שלנו למבנה הסמוך והסנפלינג תהיה השיטה היחידה העומדת לרשותנו.
https://www.youtube.com/watch?v=KcJaDhzLX8U

היתרונות המרכזיים בביצוע חידוש או תיקון של מערכת האיטום באמצעות סנפלינג

יש כמה יתרונות מרכזיים לשיטה זו. ראשית כל העבודה בסנפלינג היא הרבה יותר קלה ומהירה בהשוואה לשיטות אחרות ולכן בצורה כזו אנו חוסכים זמן יקר. בנוסף, יש צורך בהרבה פחות בעלי מקצוע שיעבדו על הפרויקט במקביל מה שחוסך גם כסף ומוזיל את עלות העבודה. יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא בהיבט של רמת הנגישות. כלומר, בעזרת חבלי הסנפלינג והציוד המתאים ניתן להגיע לכל אזור וכל פינה במבנה ולו במבנים המורכבים ביותר. אין ספק כי מדובר בשיטה מצוינת לביצוע עבודות הקשורות במערכת האיטום.

ראו גם: קורס עבודה בגובה כמה זמן?

כיצד מתבצעת עבודות איטום סדקים חיצוניים בסנפלינג?

העבודה של איטום סדקים חיצוניים בסנפלינג מתבצעת בצורה בה העובד גולש מן הגג במורד המבנה, לאחר חיבור כל הכבלים ורתמות הבטיחות כמובן שעוזרות לעובד לגלוש בבטחה. במהלך הגלישה בסנפלינג העובד אוטם את הקירות החיצוניים של המבנה בהתאם לצורך, כאשר לעיתים מספר עובדים יגלשו במקביל במידה ומדובר במבנה שבו יש לבצע תיקונים רבים. כמו כן, יש מצבים בהם קיים הצורך לבצע מספר שכבות של איטום משום שקודם לכן אוטמים את הסדקים ולאחר מכן מורחים חומרי איטום שיעזרו למבנה לשמור על איטום ובידוד טוב יותר למשך זמן רב יותר. במקרים כאלה יבוצעו מספר גלישות כאשר ייתכן ובין גלישה לגלישה יחכו העובדים יום על מנת לתת לחומר שיושם מספיק זמן להתייבש ולהיספג במבנה. 

 

מה המחיר של איטום סדקים חיצוניים בסנפלינג ?

המחיר של איטום סדקים חיצוניים בסנפלינג עלול להשתנות בהתאם למצב של הקיר החיצוני וכמובן גם בהתאם למורכבות העובדה וגובה המבנה ממנו יש לבצע את הגלישה. העלות של האיטום עלולה לנוע בין 100 ש״ח ל- 200 ש״ח למ״ר כאשר במקרים בהם לא בוצעה תחזוקה של מעטפת המבנה זמן רב המחיר עלול להגיע גם ל- 250 ש״ח למ״ר. בנוסף לעלות של האיטום יש לקחת בחשבון את העלות של הסנפלינג עצמו כאשר טווח המחירים ינוע בין 1000 ש״ח ל- 2000 ש״ח. אנחנו במרכז לעבודות סנפלינג מתמחים בכל עבודות האיטום ונשמח לתת לכם ייעוץ בנושא איטום בסנפלינג ואף לבצע כל עבודת איטום עבורכם.

 

החשיבות של בחירת בעל מקצוע לביצוע איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

חשוב להבין כי ביצוע איטום קירות חיצוניים בסנפלינג הוא לא עניין של מה בכך. יש לא מעט דברים שחשוב לשים אליהם לב כאשר בוחרים קבלן המתמחה בביצוע איטום קירות חיצוניים בסנפלינג.

  1. סוג האיטום – קיימים סוגים שונים של חיפויים ולא די בכך אלא גם יש המון סוגים של חומרי אטימה. לכל חיפוי מתאים סוג אחר של חומר איטום. לכן, חשוב לבחור בעל מקצוע מנוסה שידע קודם כל לזהות את סוג החיפוי, ידע להבין את רמת המורכבות של הבעיה במערכת ולהתאים לה את הפתרון הטוב ביותר והארוך טווח.
  2. בטיחות – כאמור בימנו נהוג לבצע את העבודה בעזרת סנפלינג. לכן, יש חשיבות מאוד גדולה לנושא הבטיחותי ואין להקל בו ראש. כל עובד הפועל בגובה חייב לעבור הכשרה לעבודה בגובה, זאת בכדי למנוע תאונות ומצבים מסוכנים בזמן העבודה.
  3. כלים וציוד – מומלץ לבחור בחברה או בעל מקצוע המחזיק בכלים המתאימים ובציוד המתקדם ביותר במטרה שהעבודה תעשה כמה שיותר מהר אך מבלי לפגוע ביעילות וברמת הגימור שלה.
  4. זמינות – לעתים מדובר בבעיות חמורות אשר לא דורשות דיחוי ולכן גם רמת הזמינות חשובה לא פחות.

זקוקים לביצוע איטום קירות חיצוניים בסנפלינג? המרכז לעבודות סנפלינג מתמחים בביצוע כל עבודות בגובה לרבות תיקון ושיקום מערכות קיימות, חיזוק אריחים בקירות חיצוניים, ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה, הרחקת יונים, ניקיון בגובה ועוד. אנו עובדים עם בעלי המקצוע הטובים והמומחים בישראל בתחום מערכות האיטום. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, אנרגיה, להוזיל עלויות ולקבל אחריות מלאה עבור העבודה. המרכז עומד בכל בהתקנים הנדרשים על פי החוק ובהתאם לחוקי הבטיחות. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בפתרון הבעיה בצורה המקצועית והמהירה ביותר.

ראו גם: עבודות סנפלינג בירושלים, סנפלינג במרכז, סנפלינג בחיפה.

איטום קירות וסדקים חיצוניים בסנפלינג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה במסגרת פרויקטים לאיטום מבנים, ניקוי חלונות, צביעת בניינים ומשימות שימור ותחזוקת מבנים. למרכז 10 שנות ניסיון במהלכן בנינו צוות איכותי של אנשי מקצוע, המגיעים מעולמות האקסטרים ואשר עברו שורה של הכשרות לצורך הפיכתם לאנשי מקצוע בענף הבניין, לרבות הסמכות ורישיונות כנדרש.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות סנפלינג?

השאירו פרטים ונציג מטעמינו ישמח לסייע לכם בכל מה שתצטרכו

מאמרים נוספים שאסור לפספס

גיזום עצי דקל בגובה

גיזום עצי דקל הוא תהליך הכולל הסרת העלים הישנים, המתים, החולים והשבורים מראש עץ הדקל. למעשה, הגיזום עוזר בקידום צמיחה חדשה וגם מונע התפשטות מחלות.

תהליך רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים הינו תהליך שלרוב אורך כ-3 שבועות. עליך לספק פרטים על החברה שלך, כמו השם והכתובת של העסק שלך, ושמות האנשים שאחראים על

עבודת אלומיניום בגובהה

אלומיניום – מה זה? אלומיניום היא מתכת נפוצה מאוד בשימוש בבנייה, אך היא גם מתכת תגובתית שעלולה לגרום לבעיות מסוימות. כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שעולות

רצפת אפוקסי לבית

רצפות אפוקסי רצפות אפוקסי הן סוג של ריצוף בטון, העשוי בדרך כלל משתי שכבות של שרף פוליאסטר ומקשה מעורבבים יחד. ישנם סוגים שונים של ריצוף

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם!