איש סנפלינג

פיגומים זה הרבה פחות בטוח! לא מתפשרים על החיים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

בעולם הבניה והקבלנות ישנן מגוון רב של עבודות שוטפות של תחזוקה ועבודות במהלך הבניה שמבצעים בגובה רב. בעבר הייתה נהוגה רק שיטה אחת של עבודה בגובה והיא באמצעות פיגומים, אך הצורך בשיטה אחרת, מתקדמת יותר צצה בעיקר עם הופעתם של גורדי השחקים שכן הקמת פיגומים לא הייתה אפשרית בגבהים הללו וכך פותחה שיטת הסנפלינג. 

במסגרת השיטה גולש איש סנפלינג מהגג כלפי מטה כאשר הוא מעוגן לגג המבנה או לאחת הקומות במבנה, בעוד שהגלישה עצמה מתבצעת על ידי העובד כאשר הוא עצמו מחובר לכבלים ורתמות או באמצעות מעלית שמחוברת לכבלים שמעוגנים לגג המבנה ובאמצעותה עולה ויורד איש הסנפלינג. 

תפקידיו של איש סנפלינג

יש לציין כי לאיש סנפלינג חייבות להיות יכולות גבוהות במספר תחומים רב שכן קודם כל עליו להיות בעל יכולות גבוהות של עבודה בגובה הן בהיבט המקצועי והן בהיבט הבטיחותי. מעבר לכך עליו להתמקצע גם בתחום עבודה הקשור בעבודות בגובה כמו למשל איטום של מבנים, עבודות של שיקום מעטפת, עבודות אינסטלציה בגובה, החלפת חלונות זכוכית או פרופילי אלומיניום, נקיון בגובה ועוד מספר רב של תחומים. 

הכשרה של איש סנפלינג

ההכשרה של איש סנפלינג עוברת במספר תחנות שכן בראש ובראשונה על מנת לבצע עבודות בגובה כמו סנפלינג על העובד לבצע הכשרה מקצועית ייעודית של עבודה בגובה. 

משרד התמ״ת קבע תקנות שבמסגרתן כל עובד שמבצע פעולות בגובה של מעל לשני מטר מעל לפני הקרקע חייב לעבור קורס עבודה בגובה. במסגרת אותו קורס יעבור העובד על רזי העבודה בגובה, טכניקות של עבודה בגובה, הכרת ציוד הבטיחות הנחוץ לשימוש במהלך העבודה וכמובן תכני בטיחות שונים על מנת לעלות את המודעות לבטיחות בעבודה. מעבר להכשרה הראשונית מחוייב כל עובד לבצע רענון של עבודות בגובה אחת לשנתיים שבמסגרת הרענון חוזרים על תכני בטיחות, טכניקות עבודה וכדומה. מעבר לתכנים של עבודה בגובה איש סנפלינג חייב לבצע גם השתלמות בתחום העבודה בו הוא עוסק, דבר שבדרך כלל מבוצע בחברה בה עובד איש הסנפלינג. 

איך נבחר איש סנפלינג לביצוע עבודות?

אנחנו במרכז לעבודות סנפלינג החלטנו לתת לכם מספר טיפים איך לבחור קבלן סנפלינג לביצוע עבודה כלשהי בבניין שלכם ולמה עליכם לשים לב. קודם כל עלינו לבדוק אם אותו קבלן ביצע הכשרה של עבודה בגובה וכך גם העובדים שלו על מנת שלא נעסיק באתר הבנייה שלנו או בבניין שלנו בעבודת סנפלינג אנשים שלא ביצעו הכשרה מתאימה לכך. אמנם המעסיק אחראי בצורה ישירה על מעבר קורס עבודה בגובה של כל העובדים שלו אך מחובתנו לוודא כי החברה אכן עשתה את האמור בחוק. מעבר לכך מומלץ לבדוק כי אותו קבלן סנפלינג אכן מתמחה בביצוע העבודות שאותן אנו צריכים כמו למשל עבודות איטום בסנפלינג או נקיון. 

עלות איש סנפלינג

 בדרך כלל התמחור נקבע לפי סוג העבודה ומספר השעות שהעובד פועל. לא תמיד ניתן להיעזר בעובד אחד ויש צורך בכמה עובדים בו זמנית על פרויקטים מורכבים. המחירים נעים בין 600-1,500 ש“ח ליום עבודה.

יכול לעניין אותך גם: חידוש אישור עבודה בגובה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה במסגרת פרויקטים לאיטום מבנים, ניקוי חלונות, צביעת בניינים ומשימות שימור ותחזוקת מבנים. למרכז 10 שנות ניסיון במהלכן בנינו צוות איכותי של אנשי מקצוע, המגיעים מעולמות האקסטרים ואשר עברו שורה של הכשרות לצורך הפיכתם לאנשי מקצוע בענף הבניין, לרבות הסמכות ורישיונות כנדרש.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות סנפלינג?

השאירו פרטים ונציג מטעמינו ישמח לסייע לכם בכל מה שתצטרכו

מאמרים נוספים שאסור לפספס

האם יש דרך לעצב ארון חשמל בבית?

ארונות חשמל מיועדים לדרישות הספציפיות של מתקן חשמלי מסוים. זה יכול לכלול את דירוג ההספק, מספר המעגלים ומיקום לוח החלוקה. מיקומו של ארון החשמל חשוב

גיזום עצי דקל בגובה

גיזום עצי דקל הוא תהליך הכולל הסרת העלים הישנים, המתים, החולים והשבורים מראש עץ הדקל. למעשה, הגיזום עוזר בקידום צמיחה חדשה וגם מונע התפשטות מחלות.

תהליך רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים הינו תהליך שלרוב אורך כ-3 שבועות. עליך לספק פרטים על החברה שלך, כמו השם והכתובת של העסק שלך, ושמות האנשים שאחראים על

עבודת אלומיניום בגובהה

אלומיניום – מה זה? אלומיניום היא מתכת נפוצה מאוד בשימוש בבנייה, אך היא גם מתכת תגובתית שעלולה לגרום לבעיות מסוימות. כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שעולות

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם!