ניקוי חלונות בגובה בבניין משרדים | פתרונות ניקוי בגובה

פיגומים זה הרבה פחות בטוח! לא מתפשרים על החיים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

כיום בנוף הערים אנו רואים יותר ויותר גורדי שחקים כאשר מה שמאפיין את סגנון הבנייה של אותם גורדי שחקים הוא שהחלק החיצוני שלהם אינו עשוי הבטון אלא מעטפת עשויה מפרופיל אלומיניום ולוחות זכוכית. אין ספק שהמעבר לעבודה עם קירות חיצוניים מזכוכית תורמת רבות עיקר לעיצוב ולניראות של המבנה כאשר ישנם גם מספר יתרונות טכנולוגיים שפותחו עם השנים כמו ייצור חשמל באמצעות אותם חלונות לצד יתרונות פרקטיים כמו העובדה שיותר אור טבעי נכנס בחלון זכוכית מאשר בחלון קטן. אך מאידך חלונות מזכוכית ופרופילי אלומיניום מביאים איתם גם לא מעט אתגרים כמו למשל החלפת זכוכית שנשברת או ניקיון החלונות. עבור בעיות כאלה בדיוק קמו חברות שמספקות פתרונות ניקוי בגובה ופתרונות החלפת זכוכיות שנשברו ואפילו ביצוע עבודות איטום.

מחפשים חברה מקצועית לביצוע ניקוי חלונות בבניין משרדים? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון! צוות המומחים מטעם המרכז לעבודות סנפלינג ישמחו לסייע לכם ולייעץ לכם שלב אחר שלב עד לעבודת ביצוע שהיא לא פחות ממושלמת. אנו עושים שימוש במכשור ובציוד המתקדם ביותר לניקוי חלונות בגובה, עובדים עם עובדים מקצועיים אשר עברו הכשרות לעבודה בגובה ולביצוע ניקוי חלונות בבנייני משרדים כך שהעבודה מתבצעת ביעילות, מקצועיות ויסודיות. דרכנו תוכלו להוזיל עלויות, לחסוך זמן יקר ולהנות מחלונות נקיים ויפים לאורך זמן. 

מדוע צריך לבצע ניקוי חלונות בבניין משרדים?

גם בעולם וגם בישראל הבינו את היתרונות הרבים הקיימיים בבניה בגובה. אנו עדים למרכזי קניות, קניונים ומשרדים הנמצאים בתוך גורדי שחקים המיועדים לחללי עבודה משותפים

אותם מבנים נבנים בטכנולוגיות בניה מתקדמות בערים הגדולות בישראל. הבניה בשנות האלפיים מאופיינת בשימוש בחיפויי אלומיניום וחלונות זכוכית גם בכדי שנוכל לנצל את האור הטבעי שנכנס ישירות מהחלק החיצוני של המבנה פנימה וגם לחסוך בעלויות הבניה. יש גם סיבה עיצובית לבניה הזו, שכן השילוב המרהיב בין האלומיניום המודרני לזכוכית היוקרתית מעניק למבנה מראה ייחודי ויוצא דופן שלא ניתן להתעלם ממנו. העניין הוא שאת החלונות יש לנקות אחת לכמה חודשים כדי לשמור עליהם בהיבט של תחזוקה ובהיבט של ניקיון. 

פתרונות ניקוי חלונות בגובה – איך זה נעשה בפועל?

ניקוי חלונות בגובה מתבצע באמצעות סנפלינג, רתמות ואביזרי בטיחות נוספים בהם עושים שימוש עובדים המתמחים בעבודה בגובה.

העובד, או העובדים תלוי ברמת המורכבות של העבודה ותלוי מה גודל המבנה, מתיישבים על סוג של כסא המחובר לרתמות וחבלים. אותן רתמות מספקות לעובדים אופציה לבצע את הניקיון בצורה יסודית, בשלבים ולהגיע אפילו למקומות מאוד מורכבים עם רמת נגישות נמוכה.

אז על מנת לתת פתרונות ניקוי בגובה לבניינים וגורדי שחקים קמו חברות שמבצעות עבודות סנפלינג שהופכות את מלאכת הניקוי לקלה הרבה יותר. בניינים רבים צוברים אבק, חול, לכלוך, לעתים דם של ציפורים שנתקעו בבניין שאותם יש לנקות אחת לזמן מה. 

 

זהו בדרך כלל תפקידם של עובדי הנקיון אך אותם עובדי הנקיון לא יכולים לצאת מהחלון ולנקות את כלל החלונות במקרה הזה ולשם כך בדיוק קיימות עבודות סנפלינג. אנשי הסנפלינג מקבעים מעלית שתרד לאורך כל גובהו של הבניין מהגג ועד קומת הקרקע ועליה אנשים שידאגו לניקוי החלונות. המעלית כאמור מעוגנת לגג הבניין והעובדים גם הם מעוגנים ומחויבים כמובן להשתמש בכל ציוד הבטיחות המסופק להם. 
אנחנו במרכז לעבודות סנפלינג מתמחים בפתרונות ניקוי בגובה וכבר ביצענו מאות רבות של עבודות ניקוי שכאלה שעזרו לנו לצבור נסיון רב בתחום. אותו נסיון שצברנו עוזר לנו לבצע את עבודת הניקוי בגובה בצורה יסודית ומעמיקה כאשר אנו שמים דגש על כל כללי הבטיחות ודואגים לסיים את עבודת הנקיון בהקדם האפשרי ולהשאיר אתכם מרוצים עד לנקיון התקופתי הבא שלכם.

ראו גם: עבודות סנפלינג מחיר

ניקוי חלונות בגובה יתרונות

לניקוי חלונות בבנייני משרדים יש כמה יתרונות מרכזיים. היתרון הראשון הוא החסכון בזמן. ברגע שאנו נעזרים בצוות מקצועי המתמחה בעבודות בגובה בשיטת סנפלינג, תהליך הניקיון נעשה בצורה הרבה יותר מהירה. בנוסף, יש צורך בפחות אנשים וכך גם אנו חוסכים בכוח אדם. מבחינת מורכבות העבודה, הרבה יותר קל לצוות הפועלים להגיע לכל מיני אזורים מורכבים וזה כמובן יתרון נוסף ששוב משפיע על קיצור תהליכים. יחד עם זאת, בשיטה זו החלונות יוצאים נקיים ומבריקים. יש כל מיני שיטות לבצע ניקוי חלונות בגובה החל משיטת הסנפלינג, דרך ניקיון חלונות בשיטת במות הרמה, אוסמוזה הפוכה, סולמות ועוד. לפני שבוחרים חברה מקצועית לביצוע ניקוי חלונות בבניין משרדים חשוב לוודא שיש התאמה בין סוג העבודה לציוד שיש לחברה, שלחברה יש את כל האישורים לביצוע עבודות בגובה והיא פועלת על פי התקן ועל פי כל חוקי העבודה בגובה. מדובר בעבודה מורכבת שיכולה להיות מאוד מסוכנת ולכן אסור להתפשר על נושא הבטיחות של העובדים.

https://www.youtube.com/watch?v=iCAOxC-Z4bQ

על מה לשים דגש בבחירת חברת סנפלינג לביצוע עבודות ניקוי בגובה?

כאשר אנו בוחרים חברה שמציעה פתרונות ניקוי בגובה באמצעות סנפלינג עלינו לשים דגש על מספר דברים חשובים. קודם כל זוהי עבודה בגובה ועל פי החוק במדינת ישראל כל מי שעובד בגובה מעל שני מטר מחוייב לעבוד הכשרה של עבודה בגובה ולהחזיק באישור מטעם משרד התמ״ת של עבודה בגובה. לאחר שוידאנו שלאותה חברה יש את כל האישורים המתאימים כדאי לברר על הנסיון של החברה בפתרונות ניקוי בגובה ולברר אילו פרויקטים הם כבר ביצעו בעבר. מעבר לכך מומלץ לוודא כי החברה עובדת בסטנדרטים מחמירים של בטיחות והעובדים שלה משתמשים בציוד בטיחות המאפשר להם עבודה בטוחה ללא כל סיכון לפגיעה ברכוש או בנפש. מעבר לכך מומלץ לבחון גם את נושא הכיסוי הביטוחי במקרה של פגיעה ברכוש או במפגש בדגש על ביטוח צד ג׳. 

ראו גם: עבודות אינסטלציה בגובה

מה המחיר של פתרונות ניקוי בגובה בבניין משרדים?

המחיר של כל פתרונות הניקוי בגובה משתנה בהתאם לבניין עצמו ומספר פרמטרים אחרים הקשורים בו כמו למשל גובה הבניין אותו תדרשו לנקות מבחוץ, כמה קשה להגיע לכל הנקודות במעטפת החיצונית של הבניין, כלומר אם יש נישות כאלה ואחרות וכמובן יהיה גם תלוי במספר העובדים שיגלשו באמצעות הסנפלינג ועוד. המחיר של נקיון חלונות חיצוניים בסנפלינג ינוע בין 2500 ש״ח לבין 4000 ש״ח כאשר ההפרש בין הטווח התחתון לטווח העליון ינוע בהתאם לאותם פרמטרים שהזכרנו קודם לכם.

 

ניקוי חלונות בגובה בבניין משרדים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה במסגרת פרויקטים לאיטום מבנים, ניקוי חלונות, צביעת בניינים ומשימות שימור ותחזוקת מבנים. למרכז 10 שנות ניסיון במהלכן בנינו צוות איכותי של אנשי מקצוע, המגיעים מעולמות האקסטרים ואשר עברו שורה של הכשרות לצורך הפיכתם לאנשי מקצוע בענף הבניין, לרבות הסמכות ורישיונות כנדרש.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות סנפלינג?

השאירו פרטים ונציג מטעמינו ישמח לסייע לכם בכל מה שתצטרכו

מאמרים נוספים שאסור לפספס

האם יש דרך לעצב ארון חשמל בבית?

ארונות חשמל מיועדים לדרישות הספציפיות של מתקן חשמלי מסוים. זה יכול לכלול את דירוג ההספק, מספר המעגלים ומיקום לוח החלוקה. מיקומו של ארון החשמל חשוב

גיזום עצי דקל בגובה

גיזום עצי דקל הוא תהליך הכולל הסרת העלים הישנים, המתים, החולים והשבורים מראש עץ הדקל. למעשה, הגיזום עוזר בקידום צמיחה חדשה וגם מונע התפשטות מחלות.

תהליך רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים הינו תהליך שלרוב אורך כ-3 שבועות. עליך לספק פרטים על החברה שלך, כמו השם והכתובת של העסק שלך, ושמות האנשים שאחראים על

עבודת אלומיניום בגובהה

אלומיניום – מה זה? אלומיניום היא מתכת נפוצה מאוד בשימוש בבנייה, אך היא גם מתכת תגובתית שעלולה לגרום לבעיות מסוימות. כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שעולות

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם!