סנפלינג מחיר: מחירון 22/23 עבודות בגובה ובסנפלינג

פיגומים זה הרבה פחות בטוח! לא מתפשרים על החיים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*לא מבצעים הדרכות בגובה

תוכן עניינים

לעיתים רבות עולה הצורך לבצע עבודה כלשהי בגובה באמצעות שיטת הסנפלינג שמטרתה העיקרית היא לבצע פעולות מורכבות בבניינים גבוהים תוך חסכון רב בזמן ובעלויות. כיום מגוון רב של עבודות מבוצעות באמצעות שיטת הסנפלינג כאשר במקרים רבים יעדיפו אותה קבלנים רבים וחברות אחזקה רבות על שיטת הפיגומים. אותה עבודה שמבוצעת באמצעות סנפלינג, אם הייתה מבוצעת באמצעות פיגומים, היא הייתה לוקחת זמן רב ועולה כסף רב יותר. הסיבה לכך היא שהקמת הפיגומים ופירוקם מוסיפה ימי עבודה ותוספת של ימי עבודה גורר עלות עבודה גבוהה יותר שמשפיעה על המחיר הסופי של העבודה.

זקוקים לחברה אשר תבצע עבורכם עבודות סנפלינג? הגעתם למקום הנכון! המרכז לעבודות סנפלינג מומחים בביצוע כל עבודות הסנפלינג בגובה לרבות איטום קירות בגובה באמצעות סנפלינג, תיקון מרזבים חיצוניים, צביעת בניינים, ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה, ניקוי חלונות בגובה, תליית שלטים על בניינים, שיקום בטון באמצעות סנפלינג חיזוק אריחים ועוד. אנו מתחייבים לביצוע עבודה מקצועית, יסודית, יעילה, על פי כל כללי הבטיחות תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ללא פשרות! 

https://www.youtube.com/watch?v=U_IkA_VJMJI

ממה מורכב מחיר של עבודות סנפלינג?

אז כפי שציינו קשת העבודות שניתן לבצע הוא רחב מאוד בעיקר תודות לגמישות שהסנפלינג מאפשר לנו בהגעה לכל מיני מקומות צרים ובלתי אפשריים בכל שיטה אחרת. אחת העבודות שמבוצעות רבות על ידי אנשי סנפלינג היא עבודה של שיקום מעטפת חיצונית של בניין. 

שיקום מעטפת נעשה אחת לכמה שנים בבניינים וגורדי שחקים והוא כולל פעולות רבות כמו למשל חידוש האיטום של המבנה, צביעה חיצונית של הבניין, החלפת חלונות זכוכית בבניינים גדולים, הדבקה או חיזוק של אריחים שמהווים את המעטפת החיצונית של המבנה ועוד מגוון רב של פעולות. מעבר לעבודות של שיקום מבנה כל אחת מן העבודות הבאות יכולה גם להתבצע באמצעות סנפלינג כמו למשל תיקון לוחות אלומיניום בגורדי שחקים, ביצוע עבודות איטום ועבודות חיזוק של המבנה. 
מעבר לכל עבודות האחזקה הללו גם עבודות נקיון מתבצעות באמצעות סנפלינג שכן בגורדי שחקים לא ניתן לנקות את החלק החיצוני של החלונות מבפנים ולכן יש צורך אחת לזמן מה לנקות את החלונות מבחוץ באמצעות סנפלינג.

עבודות בגובה ובסנפלינג

עבודות הסנפלינג הם בקצרה הם:

 1. עבודות הכנה מוקדמות טרם ביצוע העבודה
 2. הגנה על רצפות, חלונות וציוד
 3. הוצאת מסמרים, דיבלים, ברגים וכדומה
 4. סתימת חורים ופגעים
 5. הסרת צבע רופף
 6. מורכבות העבודה
 7. רמת נגישות
 8. מספר קומות שיש לטפל
 9. חומרים
 10. רמת הסיכון
 11. משך העבודה
 12. כמות העובדים שצריך לעבודה

 

עבודות סנפלינג מחיר כמה זה עולה?

המחיר של עבודות סנפלינג משתנה כאמור בין עבודה אחת לאחרת ותלוי באופי העבודה שנבצע כלומר האם זו עבודה של נקיון חלונות או של שיפוץ מעטפת או של איטום. מעבר לכך המחיר יושפע ממורכבות העבודה, רמת הסיכון, הגובה בו תתבצע העבודה וכמה כוח אדם צריך לביצוע העבודה. עבודות שיקום חיפוי קיר חיצוני ינועו בדרך כלל בין 5000 ש״ח ל- 7000 ש״ח בעוד עבודות של איטום ינועו בין 6000 ש״ח ל- 8000 ש״ח. 

סנפלינג מדריך מחירים ועלויות

האם המחיר משפיע על בחירת חברת לביצוע עבודות סנפלינג בגובה?

בהחלט. כאשר בוחרים חברה מקצועית לביצוע עבודות באמצעות סנפלינג זו חייבת להיות חברה מקצועית. המחיר מעיד על המקצועיות מכמה סיבות. ראשית כל בתוך המחיר מגולמים כל ההכשרות והלימודים של העובדים בגובה. כל עובד בגובה במדינת ישראל, בטח ובטח שמדובר בעבודת סנפלינג מחויב לעבור קורס עבודה בגובה בהתאם לסוג העבודה שהוא מבצע. יחד עם זאת, כל עובד מחוייב לעבור ריענון שמשאיר את הרישיון לעבודה בגובה בתוקף. דבר נוסף שמשפיע על המחיר של עבודות בגובה הוא הציוד שבו החברה עושה שימוש. 

מחירון עבודות בגובה

ככל שמדובר בציוד איכותי יותר, מקצועי יותר, מתקדם יותר, המחיר עולה. בנוסף, במקרים של עבודות איטום, חיזוק אריחים, שיקום מעטפת חיצונית של המבנה באמצעות סנפלינג ועבודות נוספות הדורשות שימוש בחומרי עבודה, איכות החומרים משפיעה על המחיר. 

ככל שהחומרים איכותיים ועמידים יותר, כך המחיר עולה. זו הסיבה שכאשר אתם בוחרים חברה מקצועית לביצוע עבודות בסנפלינג, עליכם להשוות מחיר, לוודא שלא מדובר במחיר נמוך בהשוואה לממוצע השוק, כי מחיר נמוך מעיד על אחד מהדברים שתיארנו לעיל. שימו דגש על הניסיון של החברה, על השם שלה דרך המלצות, הציוד בו היא עושה שימוש, תקנים רמת בטיחות וכל מה שעוזר לכם להיות בטוחים שמדובר בבחירה מקצועית, איכותית וטובה. 

יתרונות של עבודות סנפלינג מחיר

לעבודה באמצעות שיטת הסנפלינג ישנם הרבה מאוד יתרונות כאשר בראש ובראשונה כפי שציינו קודם לכן הוא משך עבודה קצר יותר. העובדה שהעבודה מתקצרת לא רק משפיעה על המחיר כפי שכבר אמרנו קודם לכן אלא גם מקלה עלינו בתור דיירי הבניין שכן המבנה עצמו נמצא פחות זמן תחת השיפוץ או הנקיון וכך ההפרעה לדיירים היא מינימלית. 

מעבר לזמן גם נושא הבטיחות מהווה יתרון משמעותי כאשר מדברים על עבודות סנפלינג במחיר זול שכן זהו תחום מבוקר מאוד עם תקנות קשוחות מאוד כאשר כל עובד עובר הכשרה מעמיקה בתחום ולכן הוא נחשב לבטוח מאוד. פרט לכך העובדה שהסנפלינג מייתר את הפיגומים נותן לנו שקט נפשי שכן ברגע שבניין מוקף פיגומים הוא מזמין פריצות שכן קל יותר לפורצים לפרוץ לבתים כאשר ישנם פיגומים. ברגע שאנו משתמשים בסנפלינג הסכנה הזו לא קיימת וגם הבניין נראה טוב יותר במהלך השיפוץ. היתרון האחרון הוא הגמישות של העבודה שכן הסנפלינג מאפשר לנו להגיע למקומות שקשה מאוד להגיע אליהם כמו חללים צרים או נישות שגם באמצעות פיגומים ייתכן והיה קשה מאוד להגיע אליהם. 

למה עלינו לשים לב לפני שאנחנו מזמינים עבודות סנפלינג במחיר זול

כאשר אנו מתעניינים בשירותים של חברת סנפלינג עלינו לשים לב למספר דברים חשובים מאוד. קודם כל עלינו לוודא עם חברת הסנפלינג כי כל העובדים שלה שיעבדו אצלנו באתר בעבודות הסנפלינג עברו הכשרה לעבודה בגובה בהתאם לתקנות של משרד התמ״ת וכולם מחזיקים באישור ממנו לביצוע העבודות בגובה. מעבר לכך עלינו לוודא כי לחברה יש את כל הביטוחים הנחוצים לעבודה בגובה כולל ביטוח צד ג במקרה של נזק ברכוש לאדם בעבר בקרבת מקום או כלי עבודה שנפל על רכב שחנה באיזור אתר העבודות שלנו. כמו כן עלינו לוודא כי מנהל עבודה או ממונה בטיחות יפקח על הפרויקט שיתבצע אצלנו. 

עבודות בסנפלינג

מחירון עבודות נקיון בסנפלינג

בבניינים רבים לא ניתן לבצע נקיון של החלונות החיצוניים של המבנה בעיקר לאור העובדה שאין גישה לחלק החיצוני של החלון ולכן צריכים לבצע את נקיון החלונות באמצעות סנפלינג. המחיר של נקיון חלונות בסנפלינג משתנה ותלוי בגובה המבנה כמובן, מורכבות העבודה, כמות העובדים אותה נצטרך על מנת להשלים את מלאכת הנקיון ועוד מספר משתנים. ככלל מחיר של נקיון חלונות בסנפלינג ינוע בין טווח מחירים של 6000 ש״ח ועד 8000 ש״ח כאשר בגורדי שחקים המחיר יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים במידה ונצטרך מספר רב של גולשים. 

מחירון עבודות איטום בסנפלינג 

חלק בלתי נפרד מעולם הסנפלינג הוא חיזוק ושיקום של המעטפת של מבנים כאשר בין היתר אנשי הסנםלינג יבצעו עבודות איטום שונות כמו איטום סדקים במבנה, הדבקת אריחים מחדש ועוד. ביצוע עבודות איטום באמצעות סנפלינג יעילה הרבה יותר מביצוע של אותן עבודות באמצעות פיגומים בעיקר לאור החסכון בזמן והחיסכון בכסף של שימוש בסנפלינג. המחירים של איטום בסנפלינג תלויים בעיקר במצב הכללי של המבנה שבו מבצעים את האיטום וטווח המחירים של עבודות האיטום עצמם ינוע בין 150 ש״ח ל- 200 ש״ח למ״ר. על זה יש להוסיף את עלויות הסנפלינג עצמו שינועו בין 1500 ש״ח ל- 2500 ש״ח כאשר שוב המחיר תלוי במורכבות העבודה, מספר העובדים שגולשים בגובה ועוד. 

ראו גם: איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

https://www.youtube.com/watch?v=KcJaDhzLX8U

מחירון תיקון אריחי מבנה בסנפלינג

לעיתים למבנים יש חיפוי חיצוני שבנוי מאריחים שעם השנים מתבלה ויש להדביק את האריחים מחדש. ההדבקה והתיקון של אותם אריחים מתבצע באמצעות סנפלינג כאשר הדבר נותן גמישות רבה יותר מעבודה על פיגומים. העלות של תיקון אריחים במבנה תלויה בעיקר בכמות האריחים שיש לתקן או כמות הברגים שבהם נשתמש. ככלל המחיר יהיה דומה למחירי איטום וינועו בין 100 ש״ח ל- 200 ש״ח למ״ר בעוד עלות הסנפלינג עצמו תנוע בין 1500 ש״ח ל-2500 ש״ח. 

מחירון 22/23 סנפלינג

מחירון עבודות זכוכית בסנפלינג

גורדי שחקים רבים משתמשים באריחי זכוכית בתור חלונות בעיקר בשביל לנצל את האור הטבעי שנכנס מבחוץ אך גם כי זה נראה יוקרתי יותר לנראות החיצונית של המבנה. לעיתים נוצר סדק באחד החלונות כתוצאה מפגיעת ציפור או בלאי טבעי ולכן יש להחליף חלון. על מנת להחליף חלון כזה יש לבצע את העבודה באמצעות סנפלינג כאשר העובדים שיחליפו את החלון זכוכית יגלשו מהגג בעוד הלוח זכוכית יורד מהגג או יעלו אותו באמצעות מנוף. העלות של החלפת לוח זכוכית תנוע בין 5000 ש״ח לכ- 7000 ש״ח תלוי כמובן בקומה בה יש לבצע את החלפת הזכוכית ובמורכבות העבודה. אנחנו במרכז הישראלי לסנפלינג נשמח לעזור לכם ולייעץ לכם בנוגע לעבודות הסנפלינג אותן אתם צריכים וכמובן נשמח לבצע אותן עבורכם במידת הצורך. במרוצת השנים צברנו ניסיון רב במגוון עבודות הסנפלינג השונות והעובדים שלנו עובדים בסטנדרטים גבוהים מאוד של בטיחות ומקצועיות. 

מחירון עבודות סנפלינג סיכום

לפרטים נוספים אודות עבודות בגובה באמצעות סנפלינג ולקבלת הצעת מחיר מסודרת, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בכל שאלה ובקשה. 

כידוע אחת המערכות החשובות בכל פרויקט בין אם מדובר בבית פרטי, בניין מגורים או מגדל שחקים המיועד למשרדים היא מערכת האיטום. תפקידה של מערכת האיטום היא למנוע היווצרות של נזילות, רטיבות וחדירה של מים מהקירות החיצוניים לקירות הפנימיים. מים יכולים לעבור גם דרך הריצוף או הגג ולהגיע לאזורים שונים במבנה. כידוע, מים יכולים להוות נזק בלתי הפיך ולהוביל להיווצרות של רטיבות, נזילות, קילופי קירות, התפוררות, מים ועוד. בהיותנו מיישמים את מערכת האיטום בין אם בבניין חדש או בין אם בכזה העובר תהליכי שיפוץ, שיקום וחידוש, אחד התהליכים היעילים והאיכותיים בביצוע העבודה נקרא איטום בסנפלינג.

עבודה בסנפלינג

איטום בסנפלינג – מוקדם ממאוחר זה תמיד עדיף

אם אתם שמים לב כי מופיעה רטיבות באחד או יותר מהקירות הפנימיים, אם אתם שמים לב לטפטוף מים מהתקרה, אין מה להילחץ. במקביל, אתם ממש לא רוצים לדחות את הבעיה אלא לטפל בה כמה שיותר מהר. תיקון הבעיה באופן מיידי וקריאה לחברה המתמחה באיטום בסנפלינג הוא הפתרון הטוב ביותר. ככל שתמתינו זמן רב יותר, כך יהיה יותר מורכב לתקן אותה והנזק עלול להיות חמור יותר.

איטום סנפלינג – מה זה בעצם אומר?

איטום סנפלינג הוא אחת מעבודות בגובה. כלומר, האיטום מתבצע בגובה והוא חלק מעוד שירותים שרוב החברות המבצעות איטום סנפלינג מבצעות כמו שיקום קירות חיצוניים, צביעה בגובה, ניקיון חלונות, הרחקת יונים ועוד. בשונה ממה שאנשים חושבים, איטום בסנפלינג איננה שיטת איטום כמו למשל איטום ביריעות ביטומניות או איטום בזפת, אלא תהליך המתבצע בגובה. בפועל, העובד אשר עובר הכשרה מיוחדת בה לומדים איך עובדים בגובה בצורה בטיחותית ויעילה, יושב על סוג של כסא אשר תלוי באוויר וכך הוא יכול להתפנות לביצוע עבודת האיטום. איטום קירות חיצוניים, איטום חלונות או כל עבודה אחרת בתחום האיטום.

ראו גם: עבודות אינסטלציה בגובה.

איטום בסנפלינג – יתרונות

האלטרנטיבה השניה במקום איטום בסנפלינג ברוב המקרים היא להקים פיגומים. מדובר בתהליך יקר, ארוך ומסורבל. לכן, כאשר בוחרים לאטום בסנפלינג, התהליך חוסך המון זמן יקר וכך אין צורך להקים פיגומים. יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא בהיבט הבטיחותי. כאשר בוחרים בחברה מקצועית, מנוסה, בעלת ותק, כזו אשר עובדיה עברו את כל ההכשרות המתאימות, אין בכלל ספק שהסיכוי לתאונה נמוך בהרבה בהשוואה לעבודה בגובה עם פיגומים. בנוסף, איטום בסנפלינג דורש הרבה פחות אנשי מקצוע ובכך אנו גם חוסכים בעלויות. דבר נוסף ששינה לחלוטין תחום העבודות בסנפלינג הוא בהיבט של רמת הנגישות. איטום בסנפלינג מאפשר להגיע כמעט לכל מקום בבניין בצורה קלה, נוחה ופשוטה.

 

איטום סנפלינג בגובה – חשוב לדעת

כאשר אתם זקוקים לחברה או בעל מקצוע מנוסה במטרה לבצע סוגים שונים של עבודות בגובה ביניהן איטום בגובה, עליכם לוודא כמה דברים. ראשית, בדקו האם לחברה יש את הניסיון הדרוש לביצוע העבודה. בנוסף, יש לוודא כי החברה אכן מחזיקה בכל התקנים, הרישיונות והביטוחים הנדרשים לביצוע איטום בסנפלינג וכי העובדים עוברים על בסיס תקופתי קבוע את כל ההכשרות הנדרשות.

כמובן, שווה לבדוק גם נושאים אחרים כמו כל עבודה אחרת למשל רמת הזמינות של החברה, יעילות ולוחות זמנים, מחיר ורק אז לקבל החלטה מקצועית והגיונית.

זקוקים לביצוע סנפלינג בגובה? המרכז לעבודות סנפלינג מבצעים את כל סוגי העבודות הן עבור הסקטור הפרטי והן עבור הציבורי.   אנו פועלים באתרי עבודה מורכבים ומעניקים שירות בפריסה ארצית לקהל לקוחתנו. דרכנו תוכלו להנות מרמת זמינות גבוהה, חיסכון בעלויות, שירות מקצועי לאורך כל התהליך באחריות.

 

עבודה בסנפלינג נכנסת תחת הקטגוריה הנרחבת של עבודות בגובה. אם בעבר היו עושים שימוש בכל מיני אמצעים אחרים כמו למשל במות הרמה, מנופים, הקמת פיגומים בכדי לבצע עבודות בגובה, היום ניתן באמצעות פתרונות מתקדמים כמו סנפלינג לקצר תהליכים, לחסוך בעלויות ולהוזיל את הפרויקט בעשרות אחוזים.

למעשה, כשאומרים סנפלינג בהיבט של עבודות בגובה לא מתכוונים לטיפוס הרים, אלא לשימוש ברתמות וחבלים לצורך הגעה לאזורים גבוהים בפרויקט.

אילו סוגים של עבודות ניתן לבצע באמצעות סנפלינג?

 1. איטום ושיקום קירות חיצוניים – איטום בעזרת סנפלינג מאפשר לשקם ולאטום מחדש קירות חיצוניים מכל הסוגים לרבות שליכט אקרילי, קירות עם אריחי מכל סוגי האבנים, קירות מרמרינה, בטון ועוד. הסיבה שלרוב נעזרים בסנפלינג לגובה למטרה זו היא משום שבשלב כזה או אחר, כמעט כל מבנה סובל מהופעה של רטיבות או התנפחות של הקירות הפנימיים. הסיבה לכך היא משום שהמים חודרים דרך סדקים בקירות עם החיצוניים ובטווח הארוך זה עלול לפגוע באיכות הבידוד והאיטום.
 2. איטום חלונות בגובה – גם במקרה זה הטיפול נעשה כתוצאה מרטיבות וחדירה של מים. הסיבות לכל יכולות להיות רבות ומגוונות כמו למשל כשלים ביאטום בין החלק של המשקופים של החלון לקירות, זרימה של מים מתחת או מסביב לאדן החלון, איטום לקוי מסביב לברגים או לחיבורים, כשלים באיטום הקירות החיצוניים, בעיה של שיפוצים בכיסים של החלונות ועוד. עבודה בסנפלינג לא רק מאפשרת לנו להגיע במהירות ורמת נגישות טובה לכל אזור בו יש בעיות איטום בחלונות, אלא גם לאתר את המקור לבעיה וכך לפתור אותה במהירות.
 3. איטום גגות – באמצעות עבודה בסנפלינג ניתן ליישם כל מיני שיטות איטום על הגג כמו יריעות ביטומניות, יריעות פולאוריטניות, אקריליות ופולימריות.
 4. עבודות מעטפת בגובה – ניתן לבצע גם שיקום וצביעה של בתים משותפים, תיקון והתקנה של מרזבים, ניתוק וחיזוק אריחים ועוד שלל של עבודות מעטפת בגובה.
 5. הרחקת יונים – יונים מהוות מפגע של ממש ולכן אם אתם זקוקים לשירות של הרחק יונים, גם את זה ניתן לעשות בקלות באמצעות סנפלינג.
 6. ניקיון חלונות בגובה – ניקיון יעיל, מהיר וחסכוני המעניק לחלונות מראה מרשים וייחודי.
 7. צביעת קירות חיצוניים – צביעת קירות חיצוניים בסנפלינג מהווה פתרון חסכוני ויעיל לבניינים רבי קומות כאשר מגיע הזמן לרענן את המראה שלהם או לתחזק את שכבת ההגנה והצבע.

סנפלינג בגובה – מדוע זה בכלל כדאי?

כאמור, בהקמת פיגומים יש לא מעט חסרונות. בין אם זה הרעש כתוצאה מהבניה עצמה,  בין אם זה הפגיעה האסתטית בחצר אשר מקשה על השיקום ובין אם ניצול מקומות החניה במבנה למטרה זו. אין ספק כי מדובר בשיטה מיושנת שלאט לאט נעלמת מישראל. לעומת זאת, סנפלינג בגובה מאפשר להשיג בדיוק את אותה תוצאה רק עם הרבה יותר נוחות, מבלי לחדור לפרטיות של הדיירים בזמן התיקון או השיקום ומבלי לפגוע בגינה שלהם.

יתרון נוסף של עבודות בסנפלינג הוא בהיבט הבטיחותי. כל עובד אשר מבצע את אחת או יותר מהעבודות שתיארנו לעיל עובר הסמכה והכשרה. העובדים מאובטחים בחבלים ובמושבים מיוחדים שעוזרים להם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. בנוסף, עבודה בסנפלינג מאפשרת רמת נגישות גבוהה ומייעלת את תהליך העבודה מה שמקצר את זמן הפרויקט וחוסך עלויות.

מחפשים חברה לעבודות בגובה באמצעות סנפלינג? המרכז לעבודות סנפלינג ישמחו להעניק לכם שלל שירותים ופתרונות מעולים בתחום. אנו פועלים לפי כל החוקים, התקנות והתקנים של משרד התמ“ת, מצויידים בציוד חדשני ומתקדם ועובדים בפריסה ארצית. תוכלו להנות משירות מקצועי, יעיל, של אנשי מקצוע מנוסים מהתחום וכך לחסוך זמן, להנות מתוצאות מעולות ולהוזיל את הפרויקט בעשרות אחוזים. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם.

סנפלינג מחירים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*לא מבצעים הדרכות בגובה

המרכז לעבודות סנפלינג
המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה במסגרת פרויקטים לאיטום מבנים, ניקוי חלונות, צביעת בניינים ומשימות שימור ותחזוקת מבנים. למרכז 10 שנות ניסיון במהלכן בנינו צוות איכותי של אנשי מקצוע, המגיעים מעולמות האקסטרים ואשר עברו שורה של הכשרות לצורך הפיכתם לאנשי מקצוע בענף הבניין, לרבות הסמכות ורישיונות כנדרש.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא מבצעים הדרכות בגובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם!

*לא מבצעים הדרכות בגובה