איטום בסנפלינג

פיגומים זה הרבה פחות בטוח! לא מתפשרים על החיים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

כידוע אחת המערכות החשובות בכל פרויקט בין אם מדובר בבית פרטי, בניין מגורים או מגדל שחקים המיועד למשרדים היא מערכת האיטום. תפקידה של מערכת האיטום היא למנוע היווצרות של נזילות, רטיבות וחדירה של מים מהקירות החיצוניים לקירות הפנימיים. מים יכולים לעבור גם דרך הריצוף או הגג ולהגיע לאזורים שונים במבנה. כידוע, מים יכולים להוות נזק בלתי הפיך ולהוביל להיווצרות של רטיבות, נזילות, קילופי קירות, התפוררות, מים ועוד. בהיותנו מיישמים את מערכת האיטום בין אם בבניין חדש או בין אם בכזה העובר תהליכי שיפוץ, שיקום וחידוש, אחד התהליכים היעילים והאיכותיים בביצוע העבודה נקרא איטום בסנפלינג.

איטום בסנפלינג – מוקדם ממאוחר זה תמיד עדיף

אם אתם שמים לב כי מופיעה רטיבות באחד או יותר מהקירות הפנימיים, אם אתם שמים לב לטפטוף מים מהתקרה, אין מה להילחץ. במקביל, אתם ממש לא רוצים לדחות את הבעיה אלא לטפל בה כמה שיותר מהר. תיקון הבעיה באופן מיידי וקריאה לחברה המתמחה באיטום בסנפלינג הוא הפתרון הטוב ביותר. ככל שתמתינו זמן רב יותר, כך יהיה יותר מורכב לתקן אותה והנזק עלול להיות חמור יותר.

איטום סנפלינג – מה זה בעצם אומר?

איטום סנפלינג הוא אחת מעבודות בגובה. כלומר, האיטום מתבצע בגובה והוא חלק מעוד שירותים שרוב החברות המבצעות איטום סנפלינג מבצעות כמו שיקום קירות חיצוניים, צביעה בגובה, ניקיון חלונות, הרחקת יונים ועוד. בשונה ממה שאנשים חושבים, איטום בסנפלינג איננה שיטת איטום כמו למשל איטום ביריעות ביטומניות או איטום בזפת, אלא תהליך המתבצע בגובה. בפועל, העובד אשר עובר הכשרה מיוחדת בה לומדים איך עובדים בגובה בצורה בטיחותית ויעילה, יושב על סוג של כסא אשר תלוי באוויר וכך הוא יכול להתפנות לביצוע עבודת האיטום. איטום קירות חיצוניים, איטום חלונות או כל עבודה אחרת בתחום האיטום.

ראו גם: עבודות אינסטלציה בגובה.

איטום בסנפלינג – יתרונות

האלטרנטיבה השניה במקום איטום בסנפלינג ברוב המקרים היא להקים פיגומים. מדובר בתהליך יקר, ארוך ומסורבל. לכן, כאשר בוחרים לאטום בסנפלינג, התהליך חוסך המון זמן יקר וכך אין צורך להקים פיגומים. יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא בהיבט הבטיחותי. כאשר בוחרים בחברה מקצועית, מנוסה, בעלת ותק, כזו אשר עובדיה עברו את כל ההכשרות המתאימות, אין בכלל ספק שהסיכוי לתאונה נמוך בהרבה בהשוואה לעבודה בגובה עם פיגומים. בנוסף, איטום בסנפלינג דורש הרבה פחות אנשי מקצוע ובכך אנו גם חוסכים בעלויות. דבר נוסף ששינה לחלוטין תחום העבודות בסנפלינג הוא בהיבט של רמת הנגישות. איטום בסנפלינג מאפשר להגיע כמעט לכל מקום בבניין בצורה קלה, נוחה ופשוטה.

איטום סנפלינג בגובה – חשוב לדעת

כאשר אתם זקוקים לחברה או בעל מקצוע מנוסה במטרה לבצע סוגים שונים של עבודות בגובה ביניהן איטום בגובה, עליכם לוודא כמה דברים. ראשית, בדקו האם לחברה יש את הניסיון הדרוש לביצוע העבודה. בנוסף, יש לוודא כי החברה אכן מחזיקה בכל התקנים, הרישיונות והביטוחים הנדרשים לביצוע איטום בסנפלינג וכי העובדים עוברים על בסיס תקופתי קבוע את כל ההכשרות הנדרשות.

כמובן, שווה לבדוק גם נושאים אחרים כמו כל עבודה אחרת למשל רמת הזמינות של החברה, יעילות ולוחות זמנים, מחיר ורק אז לקבל החלטה מקצועית והגיונית.

זקוקים לביצוע סנפלינג בגובה? המרכז לעבודות סנפלינג מבצעים את כל סוגי העבודות הן עבור הסקטור הפרטי והן עבור הציבורי.   אנו פועלים באתרי עבודה מורכבים ומעניקים שירות בפריסה ארצית לקהל לקוחתנו. דרכנו תוכלו להנות מרמת זמינות גבוהה, חיסכון בעלויות, שירות מקצועי לאורך כל התהליך באחריות.

איטום בסנפלינג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה במסגרת פרויקטים לאיטום מבנים, ניקוי חלונות, צביעת בניינים ומשימות שימור ותחזוקת מבנים. למרכז 10 שנות ניסיון במהלכן בנינו צוות איכותי של אנשי מקצוע, המגיעים מעולמות האקסטרים ואשר עברו שורה של הכשרות לצורך הפיכתם לאנשי מקצוע בענף הבניין, לרבות הסמכות ורישיונות כנדרש.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות סנפלינג?

השאירו פרטים ונציג מטעמינו ישמח לסייע לכם בכל מה שתצטרכו

מאמרים נוספים שאסור לפספס

האם יש דרך לעצב ארון חשמל בבית?

ארונות חשמל מיועדים לדרישות הספציפיות של מתקן חשמלי מסוים. זה יכול לכלול את דירוג ההספק, מספר המעגלים ומיקום לוח החלוקה. מיקומו של ארון החשמל חשוב

גיזום עצי דקל בגובה

גיזום עצי דקל הוא תהליך הכולל הסרת העלים הישנים, המתים, החולים והשבורים מראש עץ הדקל. למעשה, הגיזום עוזר בקידום צמיחה חדשה וגם מונע התפשטות מחלות.

תהליך רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים הינו תהליך שלרוב אורך כ-3 שבועות. עליך לספק פרטים על החברה שלך, כמו השם והכתובת של העסק שלך, ושמות האנשים שאחראים על

עבודת אלומיניום בגובהה

אלומיניום – מה זה? אלומיניום היא מתכת נפוצה מאוד בשימוש בבנייה, אך היא גם מתכת תגובתית שעלולה לגרום לבעיות מסוימות. כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שעולות

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם!