סנפלינג מחיר: מחירון 20/21 עבודות בגובה ובסנפלינג

פיגומים זה הרבה פחות בטוח! לא מתפשרים על החיים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לעיתים רבות עולה הצורך לבצע עבודה כלשהי בגובה באמצעות שיטת הסנפלינג שמטרתה העיקרית היא לבצע פעולות מורכבות בבניינים גבוהים תוך חסכון רב בזמן ובעלויות. כיום מגוון רב של עבודות מבוצעות באמצעות שיטת הסנפלינג כאשר במקרים רבים יעדיפו אותה קבלנים רבים וחברות אחזקה רבות על שיטת הפיגומים. אותה עבודה שמבוצעת באמצעות סנפלינג, אם הייתה מבוצעת באמצעות פיגומים, היא הייתה לוקחת זמן רב ועולה כסף רב יותר. הסיבה לכך היא שהקמת הפיגומים ופירוקם מוסיפה ימי עבודה ותוספת של ימי עבודה גורר עלות עבודה גבוהה יותר שמשפיעה על המחיר הסופי של העבודה.

זקוקים לחברה אשר תבצע עבורכם עבודות סנפלינג? הגעתם למקום הנכון! המרכז לעבודות סנפלינג מומחים בביצוע כל עבודות הסנפלינג בגובה לרבות איטום קירות בגובה באמצעות סנפלינג, תיקון מרזבים חיצוניים, צביעת בניינים, ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה, ניקוי חלונות בגובה, תליית שלטים על בניינים, שיקום בטון באמצעות סנפלינג חיזוק אריחים ועוד. אנו מתחייבים לביצוע עבודה מקצועית, יסודית, יעילה, על פי כל כללי הבטיחות תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ללא פשרות! 

https://www.youtube.com/watch?v=U_IkA_VJMJI

ממה מורכב מחיר של עבודות סנפלינג?

אז כפי שציינו קשת העבודות שניתן לבצע הוא רחב מאוד בעיקר תודות לגמישות שהסנפלינג מאפשר לנו בהגעה לכל מיני מקומות צרים ובלתי אפשריים בכל שיטה אחרת. אחת העבודות שמבוצעות רבות על ידי אנשי סנפלינג היא עבודה של שיקום מעטפת חיצונית של בניין. 

שיקום מעטפת נעשה אחת לכמה שנים בבניינים וגורדי שחקים והוא כולל פעולות רבות כמו למשל חידוש האיטום של המבנה, צביעה חיצונית של הבניין, החלפת חלונות זכוכית בבניינים גדולים, הדבקה או חיזוק של אריחים שמהווים את המעטפת החיצונית של המבנה ועוד מגוון רב של פעולות. מעבר לעבודות של שיקום מבנה כל אחת מן העבודות הבאות יכולה גם להתבצע באמצעות סנפלינג כמו למשל תיקון לוחות אלומיניום בגורדי שחקים, ביצוע עבודות איטום ועבודות חיזוק של המבנה. 
מעבר לכל עבודות האחזקה הללו גם עבודות נקיון מתבצעות באמצעות סנפלינג שכן בגורדי שחקים לא ניתן לנקות את החלק החיצוני של החלונות מבפנים ולכן יש צורך אחת לזמן מה לנקות את החלונות מבחוץ באמצעות סנפלינג.

עבודות הסנפלינג הם בקצרה הם:

 1. עבודות הכנה מוקדמות טרם ביצוע העבודה
 2. הגנה על רצפות, חלונות וציוד
 3. הוצאת מסמרים, דיבלים, ברגים וכדומה
 4. סתימת חורים ופגעים
 5. הסרת צבע רופף
 6. מורכבות העבודה
 7. רמת נגישות
 8. מספר קומות שיש לטפל
 9. חומרים
 10. רמת הסיכון
 11. משך העבודה
 12. כמות העובדים שצריך לעבודה

 

 

עבודות סנפלינג מחיר כמה זה עולה?

המחיר של עבודות סנפלינג משתנה כאמור בין עבודה אחת לאחרת ותלוי באופי העבודה שנבצע כלומר האם זו עבודה של נקיון חלונות או של שיפוץ מעטפת או של איטום. מעבר לכך המחיר יושפע ממורכבות העבודה, רמת הסיכון, הגובה בו תתבצע העבודה וכמה כוח אדם צריך לביצוע העבודה. עבודות שיקום חיפוי קיר חיצוני ינועו בדרך כלל בין 5000 ש״ח ל- 7000 ש״ח בעוד עבודות של איטום ינועו בין 6000 ש״ח ל- 8000 ש״ח. 

סנפלינג מדריך מחירים ועלויות

האם המחיר משפיע על בחירת חברת לביצוע עבודות סנפלינג בגובה?

בהחלט. כאשר בוחרים חברה מקצועית לביצוע עבודות באמצעות סנפלינג זו חייבת להיות חברה מקצועית. המחיר מעיד על המקצועיות מכמה סיבות. ראשית כל בתוך המחיר מגולמים כל ההכשרות והלימודים של העובדים בגובה. כל עובד בגובה במדינת ישראל, בטח ובטח שמדובר בעבודת סנפלינג מחויב לעבור קורס עבודה בגובה בהתאם לסוג העבודה שהוא מבצע. יחד עם זאת, כל עובד מחוייב לעבור ריענון שמשאיר את הרישיון לעבודה בגובה בתוקף. דבר נוסף שמשפיע על המחיר של עבודות בגובה הוא הציוד שבו החברה עושה שימוש. 

ככל שמדובר בציוד איכותי יותר, מקצועי יותר, מתקדם יותר, המחיר עולה. בנוסף, במקרים של עבודות איטום, חיזוק אריחים, שיקום מעטפת חיצונית של המבנה באמצעות סנפלינג ועבודות נוספות הדורשות שימוש בחומרי עבודה, איכות החומרים משפיעה על המחיר. 

ככל שהחומרים איכותיים ועמידים יותר, כך המחיר עולה. זו הסיבה שכאשר אתם בוחרים חברה מקצועית לביצוע עבודות בסנפלינג, עליכם להשוות מחיר, לוודא שלא מדובר במחיר נמוך בהשוואה לממוצע השוק, כי מחיר נמוך מעיד על אחד מהדברים שתיארנו לעיל. שימו דגש על הניסיון של החברה, על השם שלה דרך המלצות, הציוד בו היא עושה שימוש, תקנים רמת בטיחות וכל מה שעוזר לכם להיות בטוחים שמדובר בבחירה מקצועית, איכותית וטובה. 

יתרונות של עבודות סנפלינג מחיר

לעבודה באמצעות שיטת הסנפלינג ישנם הרבה מאוד יתרונות כאשר בראש ובראשונה כפי שציינו קודם לכן הוא משך עבודה קצר יותר. העובדה שהעבודה מתקצרת לא רק משפיעה על המחיר כפי שכבר אמרנו קודם לכן אלא גם מקלה עלינו בתור דיירי הבניין שכן המבנה עצמו נמצא פחות זמן תחת השיפוץ או הנקיון וכך ההפרעה לדיירים היא מינימלית. 

מעבר לזמן גם נושא הבטיחות מהווה יתרון משמעותי כאשר מדברים על עבודות סנפלינג במחיר זול שכן זהו תחום מבוקר מאוד עם תקנות קשוחות מאוד כאשר כל עובד עובר הכשרה מעמיקה בתחום ולכן הוא נחשב לבטוח מאוד. פרט לכך העובדה שהסנפלינג מייתר את הפיגומים נותן לנו שקט נפשי שכן ברגע שבניין מוקף פיגומים הוא מזמין פריצות שכן קל יותר לפורצים לפרוץ לבתים כאשר ישנם פיגומים. ברגע שאנו משתמשים בסנפלינג הסכנה הזו לא קיימת וגם הבניין נראה טוב יותר במהלך השיפוץ. היתרון האחרון הוא הגמישות של העבודה שכן הסנפלינג מאפשר לנו להגיע למקומות שקשה מאוד להגיע אליהם כמו חללים צרים או נישות שגם באמצעות פיגומים ייתכן והיה קשה מאוד להגיע אליהם. 

למה עלינו לשים לב לפני שאנחנו מזמינים עבודות סנפלינג במחיר זול

כאשר אנו מתעניינים בשירותים של חברת סנפלינג עלינו לשים לב למספר דברים חשובים מאוד. קודם כל עלינו לוודא עם חברת הסנפלינג כי כל העובדים שלה שיעבדו אצלנו באתר בעבודות הסנפלינג עברו הכשרה לעבודה בגובה בהתאם לתקנות של משרד התמ״ת וכולם מחזיקים באישור ממנו לביצוע העבודות בגובה. מעבר לכך עלינו לוודא כי לחברה יש את כל הביטוחים הנחוצים לעבודה בגובה כולל ביטוח צד ג במקרה של נזק ברכוש לאדם בעבר בקרבת מקום או כלי עבודה שנפל על רכב שחנה באיזור אתר העבודות שלנו. כמו כן עלינו לוודא כי מנהל עבודה או ממונה בטיחות יפקח על הפרויקט שיתבצע אצלנו. 

מחירון עבודות נקיון בסנפלינג

בבניינים רבים לא ניתן לבצע נקיון של החלונות החיצוניים של המבנה בעיקר לאור העובדה שאין גישה לחלק החיצוני של החלון ולכן צריכים לבצע את נקיון החלונות באמצעות סנפלינג. המחיר של נקיון חלונות בסנפלינג משתנה ותלוי בגובה המבנה כמובן, מורכבות העבודה, כמות העובדים אותה נצטרך על מנת להשלים את מלאכת הנקיון ועוד מספר משתנים. ככלל מחיר של נקיון חלונות בסנפלינג ינוע בין טווח מחירים של 6000 ש״ח ועד 8000 ש״ח כאשר בגורדי שחקים המחיר יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים במידה ונצטרך מספר רב של גולשים. 

מחירון עבודות איטום בסנפלינג 

חלק בלתי נפרד מעולם הסנפלינג הוא חיזוק ושיקום של המעטפת של מבנים כאשר בין היתר אנשי הסנםלינג יבצעו עבודות איטום שונות כמו איטום סדקים במבנה, הדבקת אריחים מחדש ועוד. ביצוע עבודות איטום באמצעות סנפלינג יעילה הרבה יותר מביצוע של אותן עבודות באמצעות פיגומים בעיקר לאור החסכון בזמן והחיסכון בכסף של שימוש בסנפלינג. המחירים של איטום בסנפלינג תלויים בעיקר במצב הכללי של המבנה שבו מבצעים את האיטום וטווח המחירים של עבודות האיטום עצמם ינוע בין 150 ש״ח ל- 200 ש״ח למ״ר. על זה יש להוסיף את עלויות הסנפלינג עצמו שינועו בין 1500 ש״ח ל- 2500 ש״ח כאשר שוב המחיר תלוי במורכבות העבודה, מספר העובדים שגולשים בגובה ועוד. 

ראו גם: איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

https://www.youtube.com/watch?v=KcJaDhzLX8U

מחירון תיקון אריחי מבנה בסנפלינג

לעיתים למבנים יש חיפוי חיצוני שבנוי מאריחים שעם השנים מתבלה ויש להדביק את האריחים מחדש. ההדבקה והתיקון של אותם אריחים מתבצע באמצעות סנפלינג כאשר הדבר נותן גמישות רבה יותר מעבודה על פיגומים. העלות של תיקון אריחים במבנה תלויה בעיקר בכמות האריחים שיש לתקן או כמות הברגים שבהם נשתמש. ככלל המחיר יהיה דומה למחירי איטום וינועו בין 100 ש״ח ל- 200 ש״ח למ״ר בעוד עלות הסנפלינג עצמו תנוע בין 1500 ש״ח ל-2500 ש״ח. 

מחירון עבודות זכוכית בסנפלינג

גורדי שחקים רבים משתמשים באריחי זכוכית בתור חלונות בעיקר בשביל לנצל את האור הטבעי שנכנס מבחוץ אך גם כי זה נראה יוקרתי יותר לנראות החיצונית של המבנה. לעיתים נוצר סדק באחד החלונות כתוצאה מפגיעת ציפור או בלאי טבעי ולכן יש להחליף חלון. על מנת להחליף חלון כזה יש לבצע את העבודה באמצעות סנפלינג כאשר העובדים שיחליפו את החלון זכוכית יגלשו מהגג בעוד הלוח זכוכית יורד מהגג או יעלו אותו באמצעות מנוף. העלות של החלפת לוח זכוכית תנוע בין 5000 ש״ח לכ- 7000 ש״ח תלוי כמובן בקומה בה יש לבצע את החלפת הזכוכית ובמורכבות העבודה. אנחנו במרכז הישראלי לסנפלינג נשמח לעזור לכם ולייעץ לכם בנוגע לעבודות הסנפלינג אותן אתם צריכים וכמובן נשמח לבצע אותן עבורכם במידת הצורך. במרוצת השנים צברנו ניסיון רב במגוון עבודות הסנפלינג השונות והעובדים שלנו עובדים בסטנדרטים גבוהים מאוד של בטיחות ומקצועיות. 

מחירון עבודות סנפלינג סיכום

לפרטים נוספים אודות עבודות בגובה באמצעות סנפלינג ולקבלת הצעת מחיר מסודרת, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בכל שאלה ובקשה. 

סנפלינג מחירים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה במסגרת פרויקטים לאיטום מבנים, ניקוי חלונות, צביעת בניינים ומשימות שימור ותחזוקת מבנים. למרכז 10 שנות ניסיון במהלכן בנינו צוות איכותי של אנשי מקצוע, המגיעים מעולמות האקסטרים ואשר עברו שורה של הכשרות לצורך הפיכתם לאנשי מקצוע בענף הבניין, לרבות הסמכות ורישיונות כנדרש.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות סנפלינג?

השאירו פרטים ונציג מטעמינו ישמח לסייע לכם בכל מה שתצטרכו

מאמרים נוספים שאסור לפספס

האם יש דרך לעצב ארון חשמל בבית?

ארונות חשמל מיועדים לדרישות הספציפיות של מתקן חשמלי מסוים. זה יכול לכלול את דירוג ההספק, מספר המעגלים ומיקום לוח החלוקה. מיקומו של ארון החשמל חשוב

גיזום עצי דקל בגובה

גיזום עצי דקל הוא תהליך הכולל הסרת העלים הישנים, המתים, החולים והשבורים מראש עץ הדקל. למעשה, הגיזום עוזר בקידום צמיחה חדשה וגם מונע התפשטות מחלות.

תהליך רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים הינו תהליך שלרוב אורך כ-3 שבועות. עליך לספק פרטים על החברה שלך, כמו השם והכתובת של העסק שלך, ושמות האנשים שאחראים על

עבודת אלומיניום בגובהה

אלומיניום – מה זה? אלומיניום היא מתכת נפוצה מאוד בשימוש בבנייה, אך היא גם מתכת תגובתית שעלולה לגרום לבעיות מסוימות. כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שעולות

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם!