ניקוי חלונות גבוהים

פיגומים זה הרבה פחות בטוח! לא מתפשרים על החיים!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

אחד האתגרים הכי מורכבים בהיבט של תחזוקת בניינים גבוהים, בנייני משרדים ובנייני מגורים כאחד הוא ניקוי חיצוני של הבניין בדגש על ניקוי חלונות גבוהים. את החלונות בקומות הנמוכות אין בעיה כלל וכלל לנקות כאשר סולם גבוה או פיגום יפתרו את הבעיה אך זהו אינו פתרון מתאים לטווח ארוך. את החלונות בקומות הגבוהות כמובן לא ניתן לנקות בעזרת סולמות וכמובן שלא נשים פיגומים סביב הבניין כל כמה חודשים על מנת לנקות את החלונות והזכוכיות של הבניין. על מנת לבצע ניקיון יעיל ופשוט של החלונות צריך פתרון שנותן מענה לעבודה בגובה רב והפתרון האידיאלי עבור אותם בניינים גבוהים לניקוי החלונות הוא ניקוי באמצעות סנפלינג.

כיצד מתבצע ניקוי חלונות גבוהים באמצעות סנפלינג?

ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג היא מלאכה מורכבת ולא כל אדם או כל חברת נקיון יכולה לבצע אותה. על מנת לעבוד בגובה ועם חבלי סנפלינג על החברה להיות בעלת רשיון לעבודה בגובה וכך גם כל העובדים שלה אשר מבצעים עבודה בגובה. יש לעבור הכשרה מיוחדת על כל הציוד ועל כל אמצעי הבטיחות שיש להשתמש בהם במהלך העבודה ורק לאחר מכן ניתן האישור לעבוד בגובה. במהלך הנקיון יורדים המנקים עם חבלים מיוחדים מגג הבניין וכך למעשה מגיעים לכל הקירות החיצוניים של המבנה וכל המקומות והפינות שלא ניתן להגיע אליהם מפנים המבנה. בעזרת מגבים מיוחדים וסבון מיוחד מנקים את החלונות עד לקבלת התוצאה המושלמת של חלון נקי ללא לכלוך וללא סימנים.

ראו גם: מחיר סנפלינג.

מדוע חשוב לנקות גם חלונות גבוהים?

ישנם אנשים אשר יאמרו כי חלונות גבוהים יכולים להישאר מלכולכים ולא צריך לנקות אותם היות ומלמטה לא ניתן לראות אותם. אך הבעיה היא שמבפנים רואים את כל הלכלוך וכאשר אנשים יבואו לבקר אותנו בבית שלנו או לקוחות חדשים יגיעו למשרד שלנו הם יראו את כל הלכלוך. בתור חברה אשר רוצה לגייס לקוחות חדשים לא נרצה שהם יראו את המשרד שלנו מלוכלך היות וזה יוצר רושם ראשוני רע מאוד ועלול לגרור מחשבות שליליות עלינו, על המשרד שלנו ועל הדרך בה אנו מתנהלים.

לכן, חשוב מאוד שנקפיד על משרד נקי, שכן הוא משדר מקצועיות ושאיפה לשלמות עבור הלקוחות שלנו. אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לכן לברר לפני שאתם שוכרים משרד עבור החברה שלכם בבניין משרדים גבוה הוא איך ואחת לכמה זמן מתבצע ניקוי החלונות הגבוהים בבניין.

עבורכם, זה יהיה סימן של התנהלות האחזקה בבניין וכך תוכלו ללמוד על רמת התחזוקה והנקיון בבניין המשרדים הזה ואם אתם רוצים ששם יהיה המשרד שלכם. כנראה שאם יגידו לכם שלא מתבצע ניקוי חלונות תדיר זה זימן עבורכם על רמת תחזוקה ירודה ואם יאמרו לכם שמתבצע ניקוי חלונות גבוהים אחת לכל כמה חודשים ייתכן וזהו המקום בו אתם רוצים לשכור משרד. לסיכום, ניקיון חלונות בבניינים גדולים הוא אתגר גדול כפי שציינו אך בהחלט כזה שניתן להתגבר עליו בדרכים מקצועיות. וודאו כי החברה אותה אתם שוכרים למלאכה הזו משתמשת בציוד הבטיחות המתאים ועברה הכשרה של עבודה בגובה וכמו כן שיש לה את כל האישורים המתאימים לכך. מומלץ בהחלט לבצע ניקוי חלונות בבניינים גבוהים אחת למספר חודשים שכן אם נזניח את החלונות החיצוניים לזמן רב, מלאכת הניקיון תהיה ארוכה יותר וקשה יותר בהתאם בעוד תחזוקה שוטפת של החלונות החיצוניים עלולה לחסוך לנו בהיבט הזה כסף רב.

ראו גם: איטום קירות וסדקים חיצוניים בסנפלינג, סנפלינג במרכז.

ניקוי חלונות גבוהים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג

המרכז לעבודות סנפלינג מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה במסגרת פרויקטים לאיטום מבנים, ניקוי חלונות, צביעת בניינים ומשימות שימור ותחזוקת מבנים. למרכז 10 שנות ניסיון במהלכן בנינו צוות איכותי של אנשי מקצוע, המגיעים מעולמות האקסטרים ואשר עברו שורה של הכשרות לצורך הפיכתם לאנשי מקצוע בענף הבניין, לרבות הסמכות ורישיונות כנדרש.

תוכן עניינים

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות סנפלינג?

השאירו פרטים ונציג מטעמינו ישמח לסייע לכם בכל מה שתצטרכו

מאמרים נוספים שאסור לפספס

האם יש דרך לעצב ארון חשמל בבית?

ארונות חשמל מיועדים לדרישות הספציפיות של מתקן חשמלי מסוים. זה יכול לכלול את דירוג ההספק, מספר המעגלים ומיקום לוח החלוקה. מיקומו של ארון החשמל חשוב

גיזום עצי דקל בגובה

גיזום עצי דקל הוא תהליך הכולל הסרת העלים הישנים, המתים, החולים והשבורים מראש עץ הדקל. למעשה, הגיזום עוזר בקידום צמיחה חדשה וגם מונע התפשטות מחלות.

תהליך רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים הינו תהליך שלרוב אורך כ-3 שבועות. עליך לספק פרטים על החברה שלך, כמו השם והכתובת של העסק שלך, ושמות האנשים שאחראים על

עבודת אלומיניום בגובהה

אלומיניום – מה זה? אלומיניום היא מתכת נפוצה מאוד בשימוש בבנייה, אך היא גם מתכת תגובתית שעלולה לגרום לבעיות מסוימות. כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שעולות

השאירו פרטים ונחזור אליכם
בהקדם!